اگر به زمینه ارزهای دیجیتال علاقه مند باشید، قطعا می دانید که یکی از بهترین رمز ارزهایی که در این روزها در میان کاربران به وفور استفاده می‌شود، رمز ارز تتر است که از هر لحاظی شرایط را به نفع شخص رقم می زند. در این مطلب قصد داریم به آموزش تصویری شارژ حساب کاربری سایت بتکارت از طریق رمز ارز تتر Tether بپردازیم.

شارژ حساب بتکارت از طریق رمز ارز تتر Tether

همان طور که می دانید سیاست سایت بتکارت و مدیران این سایت بر این موضوع بنا شده که بتوانند نیاز کاربران را در هر صورتی فراهم کنند و این بار نوبت به معتبرترین رمز ارز دیجیتال جهان رمز ارز تتر رسیده است که به دلیل این که از هر گونه نوسانات بازار در امان می‌ماند، بسیار محبوب شده است.

رمز ارز تتر سایت بتکارت

هر کاربر در هر کجای دنیا که باشد، به هر بازی که علاقه مند باشد، به هر روش شارژ یا برداشت وجه که در اختیار داشته باشد، به راحتی می تواند نیاز خود را در سایت بتکارت برطرف کند. به عبارتی دیگر شما در سایت بتکارت به هر آن چه که نیاز دارید به راحتی دسترسی پیدا خواهید کرد.

یکی از امکانات شاخص سایت بتکارت داشتن انواع روش‌های شارژ حساب و برداشت جوایز است که نظیر آن را در هیچ سایت دیگر ایرانی نمی‌توانید بیابید. برای بررسی این گفته ما کافی است به دیگر سایت‌های شرط بندی ایرانی معتبر سر بزنید تا صحت گفته‌های ما برایتان اثبات گردد.

آموزش تصویری شارژ از طریق رمز ارز تتر

برای ” ورود به سایت بتکارت “ ابتدا دکمه زیر را بفشارید تا به صفحه اصلی سایت هدایت شوید:

ورود به صفحه اصلی سایت بتکارت

پس از باز شدن صفحه سایت بر روی دکمه ” ورود “ کلیک کنید:

ورود به سایت بتکارت

همانند تصویر زیر “ نام کاربری و رمز عبور ” را در کادرهای مربوطه وارد کرده و سپس دکمه ورود را بزنید تا به حساب کاربری خود هدایت شوید.

ورود به سایت بتکارت

در این جا همانند تصویر زیر که با دایره قرمز نشان داده شده دو گزینه برای شارژ کردن حساب کاربری وجود دارد:

شارژ درگاه بانکی سایت بتکارت

بعد از زدن یکی از این دو گزینه صفحه‌ای همانند تصویر زیر باز می‌گردد که آپشن‌های مختلف شارژ حساب کاربری را در اختیارتان قرار می‌دهد که گزینه اول شارژ از طریق رمز ارز تتر است که بر روی آن کلیک کنید:

شارژ رمز ارز تتر سایت بتکارت

بعد از آن برای شارژ از طریق رمز ارز تتر مراحل زیر را دنبال کنید:

شارژ رمز ارز تتر سایت بتکارت

  1. در ابتدا شماره کیف پول خود را به شماره TWPwAD4qT6Yofhbs5XHdioa5iKgcwfskD2 ارسال کنید.
  2. سپس Hash یا Txid را در کادر مربوطه وارد نمایید.
  3. گزینه شارژ را بزنید تا حسابتان شارژ گردد.

همچنین دانستن این نکته ضروری است که شارژ حساب کاربری از طریق درگاه بانکی نیز در سایت بتکارت موجود است که این کار نیز به همان سهولت انجام می‌پذیرد.

بد نیست بدانید در صورتی که تمایل دارید پس از ثبت نام در سایت بتکارت، برای ایمنی هرچه بیشتر یا به هر دلیل دیگری در حساب کاربری رمز عبور را تغییر دهید، روند این کار نیز به راحتی انجام خواهد شد.

تتر Tether

در آخر فراموش نکنید که مدیران سایت بتکارت برای کاربران خود همواره آفرها و بونوس ها ویژه‌ای را درنظر دارند که با ورود به صفحه اصلی سایت به راحتی می‌توانید از آنها بهره مند شوید.

همچنین برای اطلاع از آخرین آفرها نیز می‌توانید به کانال تلگرام بتکارت که بیش از 15 هزار عضو فعال دارد نیز مراجعه کنید.